Remington Industries 2.0RD304SS-36
Part No.:
2.0RD304SS-36
Datasheet:
2.0RD304SS-36.pdf
Description:
2" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL
Comments
2.0RD304SS-36 Specifications
Specifications:
2.000" Dia x 36.000" L (50.80mm x 914.40mm)