Remington Industries 2.0RD304SS-48
Part No.:
2.0RD304SS-48
Datasheet:
2.0RD304SS-48.pdf
Description:
2" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL
Comments
2.0RD304SS-48 Specifications
Specifications:
2.000" Dia x 48.000" L (50.80mm x 1219.20mm)