Remington Industries 2.0RD6061T6511-10
Part No.:
2.0RD6061T6511-10
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
2.0RD6061T6511-10.pdf
Description:
2.0RD6061T6511-10 2" DIAMETER, 6
Shipping
Inventory:50
Comments
2.0RD6061T6511-10 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
2.000" Dia x 10.000" L (50.80mm x 254.00mm)