Remington Industries 2.0RD6061T6511-12
Part No.:
2.0RD6061T6511-12
Datasheet:
2.0RD6061T6511-12.pdf
Description:
2.0RD6061T6511-12 2" DIAMETER, 6
Comments
2.0RD6061T6511-12 Specifications
Specifications:
2.000" Dia x 12.000" L (50.80mm x 304.80mm)