Remington Industries 2.0RD6061T6511-24
Part No.:
2.0RD6061T6511-24
Datasheet:
2.0RD6061T6511-24.pdf
Description:
2.0RD6061T6511-24 2" DIAMETER, 6
Comments
2.0RD6061T6511-24 Specifications
Specifications:
2.000" Dia x 24.000" L (50.80mm x 609.60mm)