Remington Industries 2.0X2.0X.125ANG6061T6511-48
Part No.:
2.0X2.0X.125ANG6061T6511-48
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
2.0X2.0X.125ANG6061T6511-48.pdf
Description:
2" X 2" ALUMINUM ANGLE 6061, 48"
Shipping
Inventory:50
Comments
2.0X2.0X.125ANG6061T6511-48 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Angle
Specifications:
48.000" L x 2.000" W x 2.000" H (1219.20mm x 50.80mm x 50.80mm)