J.W. Winco 253-32-5/16X18-31.8-55
Part No.:
253-32-5/16X18-31.8-55
Datasheet:
253-32-5/16X18-31.8-55.pdf
Shipping
Inventory:1,315
Comments
253-32-5/16X18-31.8-55 Specifications
Size / Dimension:
1.260" Dia (32.00mm)
Thickness:
1.020" (25.91mm)