J.W. Winco 254-32-5/16X18-15.9-55
Part No.:
254-32-5/16X18-15.9-55
Manufacturer:
J.W. Winco
Category:
Bumpers, Feet, Pads, Grips
Package:
Datasheet:
254-32-5/16X18-15.9-55.pdf
Description:
RUBBER BUMPER CONICAL STAINLESS
Shipping
Inventory:107
Comments
254-32-5/16X18-15.9-55 Specifications
Manufacturer
J.W. Winco
Series:
GN 254
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Shape:
Cylindrical, Tapered
Color:
Black
Size / Dimension:
1.260" Dia (32.00mm)
Thickness:
1.020" (25.91mm)