Essentra Components 27KY1250125
Part No.:
27KY1250125
Datasheet:
27KY1250125.pdf
Shipping
Inventory:14,452
Comments
27KY1250125 Specifications
Head Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Head Height:
Hole Diameter:
0.125" (3.18mm) 1/8"
Grip Range:
0.125" (3.18mm) 1/8"