Essentra Components 27KY1250187
Part No.:
27KY1250187
Datasheet:
27KY1250187.pdf
Shipping
Inventory:4,081
Comments
27KY1250187 Specifications
Head Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Head Height:
Hole Diameter:
0.125" (3.18mm) 1/8"