Essentra Components 27KY1560093
Part No.:
27KY1560093
Datasheet:
27KY1560093.pdf
Shipping
Inventory:16,048
Comments
27KY1560093 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.156" (3.96mm)
Grip Range:
0.093" (2.36mm)