Essentra Components 27KY1560125
Part No.:
27KY1560125
Datasheet:
27KY1560125.pdf
Shipping
Inventory:17,960
Comments
27KY1560125 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.156" (3.96mm)
Grip Range:
0.125" (3.18mm) 1/8"