Essentra Components 27KY1560187
Part No.:
27KY1560187
Datasheet:
27KY1560187.pdf
Shipping
Inventory:12,426
Comments
27KY1560187 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.156" (3.96mm)
Grip Range:
0.187" (4.75mm) 3/16"