Essentra Components 27KY1560218
Part No.:
27KY1560218
Datasheet:
27KY1560218.pdf
Shipping
Inventory:1,601
Comments
27KY1560218 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.156" (3.96mm)