Essentra Components 27KY1560250
Part No.:
27KY1560250
Datasheet:
27KY1560250.pdf
Shipping
Inventory:3,900
Comments
27KY1560250 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.156" (3.96mm)
Grip Range:
0.250" (6.35mm) 1/4"