Essentra Components 27KY1560281
Part No.:
27KY1560281
Datasheet:
27KY1560281.pdf
Shipping
Inventory:970
Comments
27KY1560281 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.156" (3.96mm)