Essentra Components 27KY1560343
Part No.:
27KY1560343
Datasheet:
27KY1560343.pdf
Shipping
Inventory:5,245
Comments
27KY1560343 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.156" (3.96mm)