Essentra Components 27KY1870093
Part No.:
27KY1870093
Datasheet:
27KY1870093.pdf
Shipping
Inventory:9,990
Comments
27KY1870093 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.187" (4.75mm)
Grip Range:
0.093" (2.36mm)