Essentra Components 27KY1870125
Part No.:
27KY1870125
Datasheet:
27KY1870125.pdf
Shipping
Inventory:4,691
Comments
27KY1870125 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.187" (4.75mm)
Grip Range:
0.125" (3.18mm) 1/8"