Essentra Components 27KY1870156
Part No.:
27KY1870156
Datasheet:
27KY1870156.pdf
Shipping
Inventory:1,581
Comments
27KY1870156 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.187" (4.75mm)