Essentra Components 27KY1870187
Part No.:
27KY1870187
Datasheet:
27KY1870187.pdf
Shipping
Inventory:8,665
Comments
27KY1870187 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.187" (4.75mm)
Grip Range:
0.187" (4.75mm) 3/16"