Essentra Components 27KY1870250
Part No.:
27KY1870250
Datasheet:
27KY1870250.pdf
Shipping
Inventory:18,995
Comments
27KY1870250 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.187" (4.75mm)
Grip Range:
0.250" (6.35mm) 1/4"