Essentra Components 27KY1870312
Part No.:
27KY1870312
Datasheet:
27KY1870312.pdf
Shipping
Inventory:4,990
Comments
27KY1870312 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.187" (4.75mm)