Essentra Components 27KY1870343
Part No.:
27KY1870343
Datasheet:
27KY1870343.pdf
Shipping
Inventory:5,000
Comments
27KY1870343 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.187" (4.75mm)