Essentra Components 27KY1870375
Part No.:
27KY1870375
Datasheet:
27KY1870375.pdf
Shipping
Inventory:19,761
Comments
27KY1870375 Specifications
Head Diameter:
0.312" (7.92mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.187" (4.75mm)
Grip Range:
0.375" (9.53mm) 3/8"