Essentra Components 27KY2190125
Part No.:
27KY2190125
Datasheet:
27KY2190125.pdf
Shipping
Inventory:1,000
Comments
27KY2190125 Specifications
Head Diameter:
0.343" (8.71mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.219" (5.56mm)
Grip Range:
0.125" (3.18mm) 1/8"