Essentra Components 27KY2190156
Part No.:
27KY2190156
Datasheet:
27KY2190156.pdf
Shipping
Inventory:5,000
Comments
27KY2190156 Specifications
Head Diameter:
0.343" (8.71mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.219" (5.56mm)