Essentra Components 27KY2190187
Part No.:
27KY2190187
Datasheet:
27KY2190187.pdf
Shipping
Inventory:4,749
Comments
27KY2190187 Specifications
Head Diameter:
0.343" (8.71mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.219" (5.56mm)
Grip Range:
0.187" (4.75mm) 3/16"