Essentra Components 27KY2190219
Part No.:
27KY2190219
Datasheet:
27KY2190219.pdf
Shipping
Inventory:5,000
Comments
27KY2190219 Specifications
Head Diameter:
0.343" (8.71mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.219" (5.56mm)