Essentra Components 27KY2190250
Part No.:
27KY2190250
Datasheet:
27KY2190250.pdf
Shipping
Inventory:1,395
Comments
27KY2190250 Specifications
Head Diameter:
0.343" (8.71mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.219" (5.56mm)
Grip Range:
0.250" (6.35mm) 1/4"