Essentra Components 27KY2190312
Part No.:
27KY2190312
Datasheet:
27KY2190312.pdf
Shipping
Inventory:5,000
Comments
27KY2190312 Specifications
Head Diameter:
0.343" (8.71mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.219" (5.56mm)