Essentra Components 27KY2190343
Part No.:
27KY2190343
Datasheet:
27KY2190343.pdf
Shipping
Inventory:1,000
Comments
27KY2190343 Specifications
Head Diameter:
0.344" (8.74mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.219" (5.56mm)