Essentra Components 27KY2190375
Part No.:
27KY2190375
Datasheet:
27KY2190375.pdf
Shipping
Inventory:3,000
Comments
27KY2190375 Specifications
Head Diameter:
0.344" (8.74mm)
Head Height:
Hole Diameter:
0.219" (5.56mm)
Grip Range:
0.375" (9.53mm) 3/8"