Essentra Components 27KY2500125
Part No.:
27KY2500125
Datasheet:
27KY2500125.pdf
Shipping
Inventory:7,982
Comments
27KY2500125 Specifications
Head Diameter:
0.500" (12.70mm) 1/2"
Head Height:
Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Grip Range:
0.125" (3.18mm) 1/8"