Essentra Components 27KY2500156
Part No.:
27KY2500156
Datasheet:
27KY2500156.pdf
Shipping
Inventory:10,000
Comments
27KY2500156 Specifications
Head Diameter:
0.500" (12.70mm) 1/2"
Head Height:
Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"