Essentra Components 27KY2500187
Part No.:
27KY2500187
Datasheet:
27KY2500187.pdf
Shipping
Inventory:978
Comments
27KY2500187 Specifications
Head Diameter:
0.500" (12.70mm) 1/2"
Head Height:
Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Grip Range:
0.187" (4.75mm) 3/16"