Essentra Components 27KY2500375
Part No.:
27KY2500375
Datasheet:
27KY2500375.pdf
Shipping
Inventory:9,982
Comments
27KY2500375 Specifications
Head Diameter:
0.500" (12.70mm) 1/2"
Head Height:
Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Grip Range:
0.375" (9.53mm) 3/8"