Essentra Components 27KY2500500
Part No.:
27KY2500500
Datasheet:
27KY2500500.pdf
Shipping
Inventory:669
Comments
27KY2500500 Specifications
Head Diameter:
0.500" (12.70mm) 1/2"
Head Height:
Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"