Essentra Components 27MTP00250
Part No.:
27MTP00250
Shipping
Inventory:0
Comments
27MTP00250 Specifications
Between Board Height:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall:
0.626" (15.90mm)
Support Hole Diameter:
0.156" (3.96mm)
Support Panel Thickness:
0.063" (1.59mm)