Essentra Components 27MTP00875
Part No.:
27MTP00875
Datasheet:
27MTP00875.pdf
Shipping
Inventory:0
Comments
27MTP00875 Specifications
Between Board Height:
0.875" (22.23mm) 7/8"
Length - Overall:
1.251" (31.78mm)
Support Hole Diameter:
0.156" (3.96mm)
Support Panel Thickness:
0.063" (1.59mm)