J.W. Winco 343.6-32-M8-50-KS
Part No.:
343.6-32-M8-50-KS
Manufacturer:
J.W. Winco
Category:
Bumpers, Feet, Pads, Grips
Package:
Datasheet:
343.6-32-M8-50-KS.pdf
Description:
STAINLESS STEEL LEVELING FEET
Shipping
Inventory:243
Comments
343.6-32-M8-50-KS Specifications
Manufacturer
J.W. Winco
Series:
GN 343.6
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Foot
Shape:
Cylindrical, Recessed Center
Color:
White
Size / Dimension:
1.260" Dia (32.00mm)
Thickness:
0.260" (6.60mm)