Essentra Components 36M30MF016
Part No.:
36M30MF016
Datasheet:
36M30MF016.pdf
Shipping
Inventory:21,322
Comments
36M30MF016 Specifications
Diameter - Outside:
0.236" (6.00mm) Hex
Between Board Height:
0.630" (16.00mm)
Length - Overall:
0.817" (20.76mm)