Essentra Components 36M30MF020
Part No.:
36M30MF020
Shipping
Inventory:2,501
Comments
36M30MF020 Specifications
Diameter - Outside:
0.236" (6.00mm) Hex
Between Board Height:
0.787" (20.00mm)
Length - Overall:
0.975" (24.76mm)