Kanebridge 3756BHT8P
Part No.:
3756BHT8P
Description:
Tap Bolt - Hex Head - Grade 8 St
Shipping
Inventory:6,000
Comments
3756BHT8P Specifications
Head Diameter:
0.563" (14.30mm)
Head Height:
0.250" (6.35mm)
Length - Below Head:
3.500" (88.90mm)
Length - Overall:
3.750" (95.25mm)