J.W. Winco 40-50-M16-100-A0-UK
Part No.:
40-50-M16-100-A0-UK
Manufacturer:
J.W. Winco
Category:
Bumpers, Feet, Pads, Grips
Package:
Datasheet:
40-50-M16-100-A0-UK.pdf
Description:
STEEL ZINC PLATED LEVELING FEET
Shipping
Inventory:148
Comments
40-50-M16-100-A0-UK Specifications
Manufacturer
J.W. Winco
Series:
GN 40
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Shape:
Cylindrical, Recessed Center
Color:
Blue
Size / Dimension:
1.970" Dia (50.04mm)
Thickness:
0.100" (2.54mm)