Rose+Krieger 4D35000.2000
Part No.:
4D35000.2000
Manufacturer:
Rose+Krieger
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
4D35000.2000.pdf
Description:
F-40X40 40X40MM EXTRUSION 2 METE
Shipping
Inventory:1
Comments
4D35000.2000 Specifications
Manufacturer
Rose+Krieger
Series:
Frameworks®
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Extruded Aluminum Profile
Specifications:
78.740" L x 1.575" W x 1.575" H (2000.00mm x 40.00mm x 40.00mm)