Kanebridge 5008CH8O
Part No.:
5008CH8O
Description:
Hex Cap Screw - Hex Head - Yello
Shipping
Inventory:10,000
Comments
5008CH8O Specifications
Head Diameter:
0.750" (19.05mm)
Head Height:
0.313" (7.95mm)
Length - Below Head:
0.500" (12.70mm)
Length - Overall:
0.813" (20.65mm)