Essentra Components 61APM25100
Part No.:
61APM25100
Datasheet:
61APM25100.pdf
Shipping
Inventory:4,056
Comments
61APM25100 Specifications
Rivet Length:
1.000" (25.40mm) 1"
Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"