Essentra Components 61APM25150
Part No.:
61APM25150
Datasheet:
61APM25150.pdf
Shipping
Inventory:1,911
Comments
61APM25150 Specifications
Rivet Length:
1.500" (38.10mm)
Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"