Essentra Components 61ASM25150
Part No.:
61ASM25150
Datasheet:
61ASM25150.pdf
Description:
ANCHOR RIVET, STEEL PIN, .250 HO
Shipping
Inventory:0
Comments
61ASM25150 Specifications
Rivet Length:
1.500" (38.10mm)
Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"